Pusula Anonim Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cihan URAL AK Parti Milletvekilimiz Hakan Çavuşoğlu ile Mülakat Sistemini Değerlendirdi !

Ak Parti Milletvekilimiz Hakan Çavuşoğlu ve Bakanımız Müezzinoğlu ile Öğretmen Mülakat Atamaları Konuları ile ilgili Pusula Akademi Ailesi olarak detaylı görüşmelerimizi yaptık...Meb Maliye Bakanliklarimizin ve Devlet Personel Daire Başkanlığının
Önemli gelişmeler ve değişiklikleri kapsayan revizeleri yaptıklarını ve daha önceden sunmuş olduğumuz Dosyamızı dikkate aldıklarını söylediler ... Bu hafta Atamaların Açıklanacağı ve 15 gün içinde Mülakat konusu ile ilgili Sayın Bayram Meral hocamız ve benim katılımım ile değerli görüşlerimizi ifade etmemizi sağlayacak Ankarada Meb Müsteşarımız Yusuf Tekin Hocamızında katılımıyla gerçekleşecek olan Toplantı davetleri için kendilerine Minnettarız..
Tüm sorunları bizzat not alarak dinleyen Sayın Bakanım ve Milletvekilimize Sonsuz Teşekkür Ederiz...

Güzel Haberler Yakındır.


Toplantı linki için tıklayınız:


https://m.youtube.com/watch?v=UawmYLWWKjI&feature=share

ADRES : DOĞANBEY MAH. 4.BAHÇIVAN SK. NO: 4 C OSMANGAZİ/BURSA - Telefon : 0850 259 57 77 / 0542 259 57 76 - E-mail : info@kitapcimkpsskampi.com

Web Tasarım & Hosting   Hipotenüs

Bu web sitesinde yer alan bütün görsel ve yazılı materyallerin telif hakları PUSULA KARİYER EĞİTİM HİZMETLERİ BASIM VE YAYINCILIK SAN.VE TİC.A.Ş.'ye aittir ve tüm hakları saklıdır.